Haber Detayı
06 Mayıs 2016 - Cuma 15:55 Bu haber 4195 kez okundu
 
"JCB TM 320 4i Belden Kırma Teleskobik Yükleyici Yeni Tasarımı İle Performansı Yeniden Tanımlıyor!"
STFA grup şirketlerinden SİF İş Makinaları, distribütörlüğünü yaptığı JCB markasının yeni tasarımı olan Belden Kırma Teleskobik Yükleyici modeli TM 320 4i, sınıfında lider motor gücü ve torku, kaldırma kapasitesi, yükü algılayan hidrolik sistem ve süper çevirim süreleri ile teleskobik yükleyiciler için performansı yeniden tanımlıyor.
MEKANİZASYON Haberi

JCB EcoMax 93 kW / 125 hp Tier 4İ motor, DPF ve SCR gibi ek son işleme gereksinim duymuyor; en yüksek düzeyde görüş alanı ve manevra kabiliyeti sağlıyor. Lüks kabin, TorqueLock ve kumanda kolu üzerinden vites değiştirme özellikleri ile rakipsiz konfor ve verimlilik sunuyor.

 

JCB’nin TM320 modeli, bir belden kırmalı makineden beklediğiniz sağlamlığı ve gücü sunması için sıfırdan tasarlanıp üretilmiştir. Stres testleri, en zorlu kazı ve boşaltma koşullarını yaratmak için tüm kullanım ömrüne eşdeğer gerçekleştirerek uygulanır. EcoMax motorların ne kadar iyi olduğunu kanıtlamak için JCB, onları 110.000 saat boyunca en zorlu uygulamalarda ve ortamlarda, 70’den fazla farklı makine üzerinde test eder, böylece müşterilerine binlerce saatlik performansı garanti eder.

 

JCB, en yüksek düzeyde güvenilirlik için mükemmel bir uyum içerisinde tasarladığı hidrolik silindirlerini,  kabinlerini, akslarını, şanzımanlarını ve motorlarını yine kendisi üretir.

TM 320’nin güçlü, ters U biçimindeki preslenmiş bomu, mükemmel sağlamlık için tamamen kaynaklanmış kapatma plakalarına sahip ve ağır iş tipi yükleyici kulesine monte edilmiştir. Bu ağır iş tipi orta mafsal, maksimum ölçüde dayanıklılık ve sağlamlık için hem yatay, hem de dikey yükleri taşıyabilir.

 

TM 320’nin dökme karşı ağılığı, darbelere bağlı hasarın önlenmesine yardımcı olur. Karşı ağırlığın üst kısmına monte edilen gömülü arka lambalar iyi bir şekilde korunmaktadır. Kurtarma çeki kancaları standart olarak mevcuttur. Hidrolik hortumlar, hasardan korunması için, ana bom yapısının içinden geçirilmiştir.

 

TM 320 4i, kaldırma kapasitesi ve kopartma kuvveti söz konusu olduğunda, 5,2 m kaldırma yüksekliği, 3200 kg kaldırma kapasitesi ve 2,9 m ileriye uzanma kabiliyetli ile eşsiz bir ürün olma özelliğini korur.

 

TM 320, kısa çevrim süreleri ve daha yüksek çekiş gücü için düşük motor devrinde yüksek performans sağlayan değişken geometrili turboya sahip EcoMax T4İ motoru ile donatılmıştır. Bu 4,4 litrelik motor, optimum tepki için düşük motor devirlerinde 550 Nm gibi çok yüksek bir tork üretir.

Opsiyonel kilitli diferansiyeller ve standart olarak sunulan 4 tekerlekten çekiş sayesinde, yumuşak çamurlu zeminlerde maksimum çekiş ve performans sunar. TM 320, yolda kullanım sırasında, dördüncü, beşinci ve altıncı viteslerde bulunan otomatik TorkqueLock sayesinde yakıttan tasarruf sağlar.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: "JCB, TM, 320, 4i, Belden, Kırma, Teleskobik, Yükleyici, Yeni, Tasarımı, İle, Performansı, Yeniden, Tanımlıyor!",
Yorumlar
Haber Yazılımı